Для міста

Наші комплексні IT-рішення допомагають створювати міста європейського рівня шляхом підвищення безпеки, комфорту, якості обслуговування, рівня контролю.

Читати далі

Для перевізника

Перевізник отримує інструменти контролю, оптимізації графіків руху, зв'язку з водіями. Відкриваються можливості додаткового заробітку, обліку оплати проїзду і пасажирів.

Читати далі

Для пасажира

Зручні засоби оплати проїзду, своєчасний рух транспорту по графіку, WIFI-доступ до мережі інтернет, безпека та комфорт на зупинках і в громадському транспорті.

Читати далі

Наші рішення

Цінності

Про нас

Компанія IT INNOVATIONS була створена в 2014 році, хоча більшість ідей і планів нами виношувалося набагато раніше. Основа нашого колективу працює разом з 2005 року, а до нього послідовно примикають кращі фахівці в своїх напрямках.

На сьогоднішній день в нашій команді ми зібрали менеджерів, інженерів, програмістів, установників, які під умілим керівництвом і завдяки єдиній меті і грамотної мотивації дають прекрасний результат. Всі фахівці мають профільну вищу освіту, яке ми постійно вдосконалюємо. Додаткові тренінги та навчання дозволяють нам постійно стежити за світовими трендами і гарантувати надання найкращих рішень на сьогоднішній день.

Читати далі

Галерея

Відгуки

Наші партнери

           
000
Транспортних засобів
00
Маршрутів
000
Оцифрованих зупинок
0
Міст