05.10.2018

3 жовтня в мерії Миколаєва пройшла презентація нашого проекту «Комфортне місто Миколаїв». Проект був представлений в рамках «Платформи міських інновацій», яка орієнтується на підтримку і просування стартапів і проектів, спрямованих на технологічну модернізацію міст України.
– Транспортна інфраструктура міст України знаходиться не на високому рівні. Є проблеми як з якістю автобусів і тролейбусів, так і з їх рухом за розкладом. Наприклад, виходячи ввечері в суботу на зупинку, ви ніколи не знаєте: приїде автобус чи ні? – сказав генеральний директор компанії «АЙТІ ІННОВАЦІЇ» Вадим Кочевих, починаючи представлення проекту.


За його словами, проект «Комфортне місто Миколаїв» спрямований на розвиток таких компонентів інфраструктури: контроль руху транспорту, поліпшення комфорту пасажирів, підвищення безпеки, оптимізацію роботи перевізників та комунальних служб міста, прозорість і відкритість для населення.
– Як це працює? Нами розроблена програмно-аппартна платформа, на базі якої можна створити єдиний диспетчерський центр для контролю комунальних та оперативних служб міста. GPS моніторингом зараз нікого не здивуєш, але ми не пропонуємо міняти все те, що є зараз. Ми можемо об’єднати нове і вже існуюче обладнання на транспорті в єдину систему. Новий диспетчерський центр буде працювати з відкритими даними і надавати інструменти для контролю та оптимізації витрат комунальних служб і перевізників, – розповів Вадим Кочевих.


Міський голова Олександр Сенкевич закликав фахівців і громадських волонтерів підтримати органи місцевого самоврядування і допомогти розвитку подібних проектів в місті.
Компанія «АЙТІ ІННОВАЦІЇ» висловлює подяку за підтримку мерії Миколаєва та організаторам заходу від «Платформи міських інновацій». Підводячи підсумок презентації Вадим Кочевих висловив упевненість в тому, що Миколаїв скористається ініціативою розробників і обов’язково почне впровадження сучасних IT рішень для вдосконалення транспортної інфраструктури міста.